Στο Αγρίνιο θα ψηφίσει ο Νεκτάριος Φαρμάκης
- Ο Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας και Επικεφαλής του Συνδυασμού «Μπροστά για Όλους» Νεκτάριος Φαρμάκης θα ψηφίσει την Κυριακή. 8 Οκτωβρίου 2023 στο 86ο Εκλογικό Τμήμα Αγρινίου, στην Π.Ε. Αιτωλοακαρνανίας.
Ο Ν. Φαρμάκης θα προσέλθει στις 10:30 π.μ. στο 3ο Γυμνάσιο Αγρινίου (Ρήγα Φεραίου 36) και αφού ασκήσει το εκλογικό του δικαίωμα, θα προβεί σε δηλώσεις.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)