Τις καλύτερες των εντυπώσεων άφησε ο Παγκρήτιος Σύλλογος Αιτωλοακαρνανίας, Μέλη του οποίου συμμετείχαν από τις 7 έως τις 10 Ιουλίου στο 8ο Φεστιβάλ Παραδοσιακών Χορών «Διαμαντής Παλαιολόγος» που σημειώθηκε με τεράστια επιτυχία στη Σκόπελο.
- Να σημειωθεί πως η Χοροδιδάσκαλος του Παγκρήτιου Συλλόγου Αιτωλοακαρνανίας, Αργυρώ Νικολοπούλου πραγματοποίησε σεμινάριο Κρητικών Χορών.
Με τη φράση «Ευχαριστούμε πολύ για τις αξέχαστες μοναδικές στιγμές που ζήσαμε!!!», καταλήγει η ανακοίνωση που εξέδωσε ο ίδιος ο Παγκρήτιος Σύλλογος με βίντεο και φωτογραφίες στην επίσημη σελίδα του στο Facebook.
Σχετικά Άρθρα
Ο Παν. Μάργαρης στον Antenna Star: «Επιστρέφω στο Αγρίνιο μετά από μερικούς μήνες» (Ηχητικό)
Ο Χρ. Θηβαίος στον Antenna Star: Έχουμε δώσει όμορφες παραστάσεις στο υπέροχο Αγρίνιο (Ηχητικό)
Η Χριστίνα Μπαλάσκα στον Antenna Star 103.5 για το 37ο Συνέδριο Ο.Κ.Λ.Ε. (Ηχητικό)