Ομιλία του Δημήτρη Τραπεζιώτη και μουσική βραδιά από το «ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟ» την Παρασκευή
Ολόκληρη η ανακοίνωση:
Την ερχόμενη Παρασκευή στις 8:30 μ.μ. στο Εκλογικό Κέντρο του Συνδυασμού
Ένα ξεχωριστό κάλεσμα απευθύνει ο συνδυασμός του Δημήτρη Τραπεζιώτη «ΑΓΡΙΝΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟ – ΥΠΕΡΚΟΜΜΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ».
Πέρα από τις καθιερωμένες ομιλίες, τις τελετές εγκαινίων και τις διάφορες εκδηλώσεις των ημερών ο συνδυασμός αποφάσισε να συνδυάσει την ομιλία του Επικεφαλής του, με μια μουσική βραδιά από ένα τοπικό μουσικό σχήμα της πόλης, δίνοντας έτσι συμβολικά ένα μήνυμα για την «άσκηση μιας δημοτικής πολιτικής που θα αναδεικνύει την τοπική πολιτιστική δημιουργία και την δημιουργική έκφραση των νέων».
«Σας καλούμε όλες και όλους στην γιορτή του ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ, όπου θα πραγματοποιήσει ομιλία ο Υποψήφιος Δήμαρχος Αγρινίου, Δημήτρης Τραπεζιώτης και θα ακολουθήσει μουσική βραδιά από μουσικό σχήμα της πόλης μας. Παρασκευή 29/09 και ώρα 8:30 μ.μ. ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ, στο εκλογικό μας κέντρο, στον Πεζόδρομο της Ηλία Ηλιού», αναφέρει η σχετική πρόσκληση.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)