Στην πλατεία Δημοκρατίας στο Αγρίνιο απόψε (02.10.23) πραγματοποιήθηκε η κεντρική προεκλογική συγκέντρωση της «Λαϊκής Συσπείρωσης», στο πλαίσιο της οποίας μίλησε ο υποψήφιος Δήμαρχος Αγρινίου Τίμος Παπανικολάου και ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας Σωτήρης Παρίσης.
Κεντρικό σύνθημα τους «μαζί με το λαό στους αγώνες για τις ανάγκες των πολλών, όχι για τα κέρδη των λίγων» ήταν αυτό που έδωσε το δικό της «στίγμα» στην αποψινή ομιλία των δύο υποψηφίων.
Στην κεντρική αυτή προεκλογική πολιτική εκδήλωση οι δύο ομιλητές πλαισιώθηκαν από υποψήφιους και των δύο συνδυασμών.
Δείτε εικόνες και βίντεο:
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)