Αγρίνιο: Περιοδεία του Δημήτρη Τραπεζιώτη στον Άγιο Κωνσταντίνο
- Συνεχίζει τις περιοδείες του σε όλο το εύρος του Δήμου Αγρινίου, ο Υποψήφιος Δήμαρχος Αγρινίου Δημήτρης Τραπεζιώτης μαζί με Υποψήφιους του Συνδυασμού του «ΑΓΡΙΝΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟ – ΥΠΕΡΚΟΜΜΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ».
Σήμερα το πρωί επισκέφθηκαν τη λαϊκή αγορά και τις γειτονιές του Αγίου Κωνσταντίνου και στην Ερυθραία, όπου έτυχαν θερμής υποδοχής από τους κατοίκους, άκουσαν τους πολίτες και συνομίλησαν μαζί τους για τα προβλήματα που βιώνουν στην καθημερινότητά τους και παρουσίασαν συνοπτικά τις προτάσεις του συνδυασμού για να ξεκολλήσει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αυτός ο τόπος από το ΤΕΛΜΑ την ΥΣΤΕΡΗΣΗ και την ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗ.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)