Υποψήφια με τον Συνδυασμό «Αγρίνιο -Νέα αρχή- Τόπος να ζεις» του Δημάρχου Αγρινίου, Γιώργου Παπαναστασίου θα είναι στις Αυτοδιοικητικές Εκλογές της 8ης Οκτωβρίου η Ελευθερία Παπακώστα – Αλεξανδροπούλου.
- Πιο αναλυτικά:
«Η Ελευθερία είναι επιστημονική συνεργάτης μεγάλης εταιρείας στη Βιομηχανία Φαρμάκων και μητέρα δύο παιδιών. Δραστηριοποιείται επαγγελματικά, επί σειρά ετών, με συνέπεια και προσήλωση στις αρχές της παρακολουθώντας στενά τα κοινωνικά δρώμενα.
Καταθέτει την ειλικρινή διάθεσή της για συμμετοχή στο σχέδιο μας για ένα Αγρίνιο υπερήφανο, νοικοκυρεμένο και δημιουργικό».
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)