Υποψήφια με τον Συνδυασμό του νυν και εκ νέου Υποψήφιου Δήμαρχου Ι.Π. Μεσολογγίου Κώστα Λύρου «Δημιουργική Ανατροπή» στις Αυτοδιοικητικές Εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023 θα είναι η Μαρία Βερελή.
- Η ίδια η Μαρία Βερελή σε ανάρτησή της αναφέρει τα εξής:
«Θέλω να δηλώσω τη θετική μου ανταπόκριση στην τιμητική για μένα πρόταση του Δημάρχου Κώστα Λυρου να είμαι μαζί του στις επόμενες Δημοτικές εκλογές ως υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος.
Έχοντας εμπειρία ως υπεύθυνη του πολιτικού γραφείου του κου. Χρίστου Βερελή για μεγαλο διάστημα, με την επαγγελματική μου εμπειρία στον όμιλο Δ.Ε.Η./Δ.Ε.Δ.Δ.Η.Ε. και με την ευαισθησία μου σε κοινωνικά θέματα θα προσπαθήσω και από αυτή την θέση να προσφέρω περαιτέρω στον τόπο μου».
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)