Υποψήφιοι με τον Συνδυασμό του νυν και εκ νέου Υποψήφιου Δήμαρχου Αγρινίου Γιώργου Παπαναστασίου «Αγρίνιο -Νέα αρχή- Τόπος να ζεις» στις Αυτοδιοικητικές Εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023 θα είναι η Ματίνα (Σταματία) Σκαρμούτσου και ο Κώστας Γαλανόπουλος.
- Πιο αναλυτικά:
«Η Ματίνα (Σταματία) Σκαρμούτσου είναι νοσηλεύτρια και ένας νέος άνθρωπος με ευαισθησία για το περιβάλλον.
Θέλει να εργαστεί για ένα Αγρίνιο σύγχρονο, βιώσιμο και πράσινο. Συνεχίζουμε μαζί με την Ματίνα για το Αγρίνιο. Καλή δύναμη», ανέφερε σχετικά ο Γιώργος Παπαναστασίου.
«Ο Κώστας Γαλανόπουλος είναι καταξιωμένος γιατρός – χειρούργος με πορεία ευθύνης στην τοπική κοινωνία.
Το Αγρίνιο της προκοπής συμπορεύεται με το Αγρίνιο της δημιουργίας και της προοπτικής για μια πόλη σύγχρονη, ανοιχτών οριζόντων. Συνεχίζουμε μαζί για το Αγρίνιο. Κώστα, σε καλωσορίζουμε».
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)