Αύριο Πέμπτη 23-02-2022 και από ώρα 10:00 το πρωί έως αργά το απόγευμα θα γίνει διακοπή νερού στις Δημοτικές Ενότητες Μακρυνείας και Αρακύνθου καθώς και στις Τοπικές Κοινότητες Κλεισορευμάτων και Λυσιμαχείας.
Οι εργασίες αφορούν τη σύνδεση του νέου κεντρικού αγωγού, στο πλαίσιο του έργου «Αντικατάσταση τμήματος κεντρικού αγωγού υδροδότησης Μακρυνείας και τμημάτων αγωγών Δ.Ε. Στράτου και Αγ. Κων/νου. Προμήθεια και εγκατάσταση συστημάτων τηλεμετρίας δικτύου ύδρευσης»
«Παρακαλούμε για την κατανόηση των πολιτών», αναφέρει σε ανακοίνωσή της η ΔΕΥΑ Αγρινίου.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)