Θερμή υποδοχή του Δημήτρη Τραπεζιώτη στο Καινούργιο Αγρινίου
- Δημήτρης Τραπεζιώτης: «Δυναμικά μεταφέρουμε το μήνυμα της αλλαγής σε όλο τον Δήμο μας»
Ο Υποψήφιος Δήμαρχος Αγρινίου Δημήτρης Τραπεζιώτης, μαζί με Υποψήφιους του Συνδυασμού του «ΑΓΡΙΝΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟ – ΥΠΕΡΚΟΜΜΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» συνεχίζοντας τις περιοδείες του, περιόδευσε στο Καινούργιο.
Ξεκινώντας από το Λιγόρεμα διέσχισε όλο το χωριό, μίλησε με τους κατοίκους και τους επαγγελματίες, οι οποίοι εξέφρασαν την στήριξή τους στο πρόσωπό του και στο συνδυασμό του.
Ο Δημήτρης Τραπεζιώτης είχε την ευκαιρία να αφουγκραστεί τους πολίτες, που του εξέθεσαν τα προβλήματα που απασχολούν το Καινούργιο.
«Δυναμικά μεταφέρουμε το μήνυμα της αλλαγής σε όλο το Δήμο μας και σε κάθε Δημοτική Εντότητα. Χωρίς ζωντανές και ισχυρές Κοινότητες δεν μπορεί να υπάρξει ισχυρός και βιώσιμος Δήμος Αγρινίου. Η εγκατάλειψη και ερημοποίηση των χωριών μας δεν μπορεί να συνεχιστεί».
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)