Το Διοικητικό Συμβούλιο της Παιδικής Εξοχής Μπούκας του Δήμου Αμφιλοχίας ενημερώνει ότι για την τέταρτη κατασκηνωτική περίοδο (για κορίτσια 6 έως 16 ετών με έναρξη στις 18 Αυγούστου 2021), θα αναχωρήσει λεωφορείο από το Αγρίνιο την Τετάρτη 18 Αυγούστου 2021 στις 06:30 μπροστά από τον παλιό σταθμό των τραίνων.
- Στο σημείο αναχώρησης θα παραβρίσκεται υπεύθυνος συνοδός για την τήρηση των υγειονομικών κανόνων κατά την επιβίβαση, μετακίνηση και αποβίβαση των κατασκηνωτών.
Η χρήση μάσκας θα είναι υποχρεωτική κατά την μετακίνηση των κατασκηνωτών.
Επιπλέον, υπενθυμίζουμε στους γονείς των κατασκηνωτών ότι τα παιδιά που θα φιλοξενηθούν στην κατασκήνωση, θα πρέπει πριν την προσέλευσή τους να έχουν ελεγχθεί για πυρετό ή και άλλα συμπτώματα τα οποία παραπέμπουν σε λοίμωξη σχετική με COVID-19.
Τηλέφωνο επικοινωνίας κατασκήνωσης: 2642051337
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)