Εργαζόμενοι Ο.Τ.Α. Αιτωλοακαρνανίας: Αποστολή βοήθειας στους πληγέντες της Θεσσαλίας
- Στο Δ.Σ. του Συλλόγου που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη, 12 Σεπτεμβρίου 2023 μετά από πρόταση του Αντιπροέδρου Θάνου Πανταζή αποφασίστηκε ομόφωνα η αποστολή βοήθειας από το Σύλλογο στους πληγέντες συνανθρώπους μας στην Θεσσαλία.
Το πρωί της Τετάρτης, 13 Σεπτεμβρίου 2023 ο Πρόεδρος Θύμιος Κομματάς, ο Αντιπρόεδρος Θάνος Πανταζής και το Μέλος Βασίλης Λαχανάς εκπροσωπώντας το Δ.Σ. του Συλλόγου, παρέδωσαν τη Βοήθεια στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Αγρινίου προκειμένου να αποδοθεί στους πληγέντες από την πλημμύρα.
«Ελπίζουμε να μη χρειαστεί ποτέ ξανά να προβούμε σε τέτοια κίνηση», καταλήγει η ανακοίνωση.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)