Ο Αντιδήμαρχος Ναυπακτίας, Ντίνος Τσουκαλάς, με ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook αναφέρεται στην απόφαση που έχει συμπεριληφθεί στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως και αφορά στην ίδρυση του Εσπερινού Επαγγελματικού Λυκείου στην πόλη της Ναυπάκτου.
- Πιο συγκεκριμένα αναφέρει τα εξής: «Το Εσπερινό Επαγγελματικό Λύκειο Ναυπάκτου είναι γεγονός! Μια πραγματική δικαίωση ενός αγώνα ετών. Μια πολύ σημαντική δομή για την κοινωνία μας παίρνει σάρκα και οστά με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς».
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)