Δήλωση του Δημάρχου Αγρινίου Γιώργου Παπαναστασίου για τη νίκη του αθλητή της Γ.Ε.Α. Φώτη Ζησιμόπουλου:
- «Ο Φώτης Ζησιμόπουλος είναι άξιος Πρεσβευτής του Αγρινίου και της Ελλάδας. Μετά τον θρίαμβο στο Σπάρταθλον κατάφερε να κυριαρχήσει και να αναδειχθεί νικητής στον αγώνα υπεραπόστασης RMB Ultra-trail Cape Town στη Νότια Αφρική.
Ο Φώτης αναδεικνύεται σε κορυφαίο αθλητή γεμίζοντας υπερηφάνεια όλους τους Αγρινιώτες. Συγχαρητήρια στον σπουδαίο Αθλητή, τη Γ.Ε.Α. και όλους όσοι είναι δίπλα του και στηρίζουν την προσπάθειά του».
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)