Το Δ.Σ. του Εμπορικού Συλλόγου Αγρινίου καλεί τους συναδέλφους εμπόρους αλλά και όλους τους συμπολίτες μας να συμμετάσχουν στην συγκέντρωση ειδών πρώτης ανάγκης και ιατροφαρμακευτικού υλικού για τον δοκιμαζόμενο Ουκρανικό λαό.
- Η συγκέντρωση όπως έχει ήδη ανακοινωθεί γίνεται από τις δομές του Δήμου Αγρινίου προκειμένου να σταλούν στους συνανθρώπους μας στην Ουκρανία που δοκιμάζονται από τον εκτός λογικής πόλεμο – τον οποίο και καταδικάζουμε απερίφραστα – δείχνοντας με έμπρακτο τρόπο την αλληλεγγύη μας και την ανθρωπιά μας.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)