Θανάσης Λύρος: «Και οι 172 έτοιμοι για τον Δήμο μας»
- Κατατέθηκε την, Πέμπτη, 31 Αυγούστου 2023 το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Ανάπτυξη για όλους», με Επικεφαλής τον Υποψήφιο Δήμαρχο Ι. Π. Μεσολογγίου, Θανάση Λύρο.
Με ιδιαίτερη συγκίνηση ο κ. Θανάσης Λύρος απευθυνόμενος προς τους συνδημότες του δήλωσε: «Με αγάπη και αξιοπρέπεια για ένα τίμιο αγώνα ζητάμε τη ψήφο σας για να ξεκινήσει η καινούργια μέρα για τον Δήμο μας. Ευχόμαστε καλή επιτυχία σε όλους».
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)