«Όταν έχεις ζήσει την απίστευτη προσπάθεια, το θαύμα που ζήσαμε μέσα σε μόλις ενάμιση μήνα, δεν μπορείς παρά να νιώθεις δύσκολα αυτή τη βραδιά», σχολίασε μέσω των Social Media ο Επικεφαλής του Συνδυασμού «Αγρίνιο, Πάμε Ψηλά», Κώστας Πιστιόλας και συνέχισε λέγοντας:
- «Ένα τεράστιο ευχαριστώ, μέσα από την καρδιά μου σε όλες και όλους που αγκάλιασαν με συγκλονιστικό τρόπο την προσπάθεια μας και μας τίμησαν με την ψήφο τους.
Τίποτα δε θα ήταν εφικτό χωρίς τη στήριξη της οικογένειάς μου την οποία αγκαλιάζω σφιχτά και ευχαριστώ για την στήριξη της.
Τέλος, δεν έχω λόγια να περιγράψω τη βαθύτατη ευγνωμοσύνη μου για τους υποψηφίους μας και τους εθελοντές μας. Δώσαμε ένα αγώνα για τον οποίο είμαι υπερήφανος.
Εύχομαι καλή επιτυχία στη νέα Δημοτική Αρχή και να ανταποκριθεί στις ανάγκες των δημοτών και του τόπου μας».
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)