Τα συλλυπητήριά του για την απώλεια του Δημοτικού Συμβούλου και πρώην Αντιδημάρχου Αγρινίου, Ανδρέα Καλαμπαλίκη, εκφράζει ο Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας, Νεκτάριος Φαρμάκης.
- Σε δήλωσή του, ο κ. Φαρμάκης αναφέρει: «Με μεγάλη θλίψη πληροφορήθηκα την απώλεια του Ανδρέα Καλαμπαλίκη, ενός ανθρώπου που άφησε βαθύ αποτύπωμα στον τόπο του ως επαγγελματίας αλλά και ως υπηρέτης της Αυτοδιοίκησης. Ο Ανδρέας υπήρξε για μένα, καλός φίλος και συνοδοιπόρος για πολλά χρόνια. Οι συμβουλές του και η οξεία “ματιά» του θα μου λείψουν. Πάνω απ’ όλα όμως, ο Ανδρέας θα λείψει από την οικογένειά του και τους οικείους του, στους οποίους εκφράζω τα θερμά μου συλλυπητήρια. Καλό ταξίδι, Ανδρέα.»
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)