Ο Ιατρικός Σύλλογος Αγρινίου κοινοποίησε την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος η οποία δημοσιοποιήθηκε από την 6η Υγειονομική Περιφέρεια για την έναρξη συνεργασίας με δύο ιδιώτες Ιατρούς που θα καλύπτουν εφημερίες.
- Πιο συγκεκριμένα πρόκειται για έναν Καρδιολόγο και έναν Ιατρό Βιοπαθολογίας. Όσον αφορά αφορά την αμοιβή τους αυτή θα γίνεται με απόδειξη παροχής υπηρεσιών και η διάρκεια της σύμβασής τους θα είναι 12μηνης διάρκειας.
Περισσότερες λεπτομέρειες για την Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για δύο ιδιώτες Ιατρούς στο Νοσοκομείο Αγρινίου ΕΔΩ
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)