Στο Αγρίνιο εθεάθη παραμονή της Κυριακής της Αποκριάς ο τραγουδιστής, μουσικός και στιχουργός Βασίλης Παπακωνσταντίνου.
- Πιο συγκεκριμένα, ο σπουδαίος ερμηνευτής της γενιάς του βρέθηκε σε γνωστή ψαροταβέρνα «Το Καστελλόριζο» προκαλώντας αισθήματα χαράς τόσο στους ιδιοκτήτες αλλά και στους θαμώνες που τον απόλαυσαν από κοντά και είχαν τη χαρά και τη τιμή να συνομιλήσουν μαζί του.
Όπως, σχολίασε διαδικτυακά ο ιδιοκτήτης Σάββας Ράφτης: «Πριν 4 χρόνια μου έκανες τη τιμή να έρθεις στο (Παραγάδι) Καστελλόριζο… τώρα μου έκανες τη τιμή να έρθεις στο (Καστελλόριζο) Αγρίνιο. Ευχαριστώ πολύ Βασίλη Μοναδικέ!!»
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)