ΠΑ.ΣΟ.Κ. Αιτωλοακαρνανίας: Όλοι στο πλευρό του Σπ. Σκιαδαρέση
- Πιο αναλυτικά:
Από τη Νομαρχιακή Επιτροπή ΠΑ.ΣΟ.Κ. – Κίνημα Αλλαγής Αιτωλοακαρνανίας ανακοινώνεται ότι σύμφωνα με την από 7 Αυγούστου 2023 απόφαση της Επιτροπής για τις Αυτοδιοικητικές Εκλογές, το ΠΑ.ΣΟ.Κ. – Κίνημα Αλλαγής στηρίζει με όλες του τις δυνάμεις τον Σπύρο Σκιαδαρέση ως μοναδικό Υποψήφιο Περιφερειάρχη για την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας.
Προς αυτή την κατεύθυνση, το ΠΑ.ΣΟ.Κ.- Κίνημα Αλλαγής καλεί τα μέλη και τους φίλους της παράταξης, αλλά και κάθε Δημοκρατικό πολίτη όπως συμπαραταχθούν στο πλευρό του Σπύρου Σκιαδαρέση για την αλλαγή σελίδας στην Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας.
Ήδη η συγκρότηση του ψηφοδελτίου της Παράταξης του Σπύρου Σκιαδαρέση βρίσκεται στο τελικό της στάδιο, ενώ έχει αρχίσει και η επεξεργασία των προγραμματικών της θέσεων.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)