SL1 – Τέλος παιχνιδιού: Παναιτωλικός (1-0) Απ. Σμύρνης

• 93′ Κίτρινη κάρτα στον Κεντ

88′ Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Μέσα ο Ρώσση, έξω ο Κολ

84′ Γκολ ο Παναιτωλικός!! O Ντάλσιο κάνει τη σέντρα, αμαρκάριστος πιάνει την κεφαλιά ο Ματσόλα, με τον Βέρχουλστ να μην κάνει καλή επέμβαση και τον Λισγάρα στην προσπάθειά του να διώξει την μπάλα να την στέλνει στα δίχτυα της ομάδας του!

82′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Επέμβαση του Κνετ σε σουτ του Μπεντινέλι μέσα από την περιοχή

81′ ‘Εξω ο Ντίας, μέσα ο Καρέλης

78′ Μέσα ο Μουνιέ, έξω ο Φερνάντεθ

71′ Ωραία προσπάθεια του Σλίβκα, κάνει και τη σέντρα με τον Ντάουντα να πιάνει αδύναμη κεφαλιά και τον Κνετ να μπλοκάρει

70′ Κίτρινη στον Μαρκ Φερνάντεθ

66′ Ντάουντα μέσα, Ιωαννίδης έξω

64′ Τριπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ματσόλα, Ντάλσιο, Μπαρμπόσα μέσα, έξω οι Βέργος, Αριγίμπι και Περέιρα

61′ Κεφαλιά ο Ιωαννίδης, η μπάλα άουτ

49’ Δυνατό σουτ του Σλίβκα, η μπάλα άουτ

SL1 – Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Παναιτωλικός (0-0) Απ. Σμύρνης

• Οι γηπεδούχοι έπαιζαν καλύτερα, πίεζαν αρκετά, ενώ η Ελαφρά Ταξιαρχία δεν μπορούσε με τίποτα να βρει ρυθμό και να φτιάξει τελική.

41′ Σέντρα ο Μπεντινέλι, μπλοκάρει ο Κνετ

34′ Έξω ο Τσότσαλιτς, μέσα ο Καρασαλίδης

31′ Γκολ ο Απόλλων με τον Μπεντινέλι, ωστόσο δεν μέτρησε είχε προηγηθεί φάουλ του Λισγάρα στον Τσότσαλιτς

30′ Πάσα του Κολ στον Μπεντινέλι, ο Βραζιλιάνος δεν μπόρεσε να βρει εστία

28′ Κίτρινη ο Κολ

21′ Κόρνερ για τον Απόλλωνα, εκτελεί ο Μπεντινέλι, κάνει φάουλ ο Ντομίνγκες

17′ Υπάρχει ένταση στο ματς. Ο Λισγάρας με τον Βέργο είχαν μια αψιμαχία

11′ Κεφαλιά του Βέργου από την μικρή περιοχή, η μπάλα λίγο άουτ

9′ Δυνατή πάσα του Ιωαννίδη, η μπάλα άουτ

3′ Ο Μεντόσα σούταρε δυνατά μέσα από την περιοχή, η μπάλα άουτ. Πρώτη καλή στιγμή στον αγώνα