Σπύρος Σκιαδαρέσης: Συνάντηση με τη Χριστίνα Σταρακά ανήμερα των Εκλογών στο Αγρίνιο
- Την Κυριακή, 8 Οκτωβρίου ο Υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας, Επικεφαλής του Συνδυασμού «Νέα Δυτική Ελλάδα» θα ασκήσει το εκλογικό του δικαίωμα στο 515 Ε.Τ., 4ο Γυμνάσιο Πατρών (Μαραγκοπούλου 2) στις 10:30 το πρωί.
Στις 12 το μεσημέρι ο κ. Σκιαδαρέσης θα μεταβεί στο Αγρίνιο όπου θα συναντηθεί με τη Βουλευτή Αιτωλοακαρκανίας του ΠΑ.ΣΟ.Κ., Χριστίνα Σταρακά, ενώ στις 4:30 το απόγευμα θα βρίσκεται στον Πύργο, μαζί με τον Βουλευτή Ηλείας του ΠΑ.ΣΟ.Κ., Μιχάλη Κατρίνη.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)