Την Τρίτη, 3 Οκτωβρίου αναμένεται να πραγματοποιηθεί η κεντρική προεκλογική ομιλία του Υποψήφιου Δημάρχου Αγρινίου και Επικεφαλής του Συνδυασμού «Αγρίνιο, Πάμε Ψηλά» Κώστα Πιστιόλα.
- Ειδικότερα, η κεντρική ομιλία θα λάβει χώρα την Τρίτη, 3 Οκτωβρίου, στις 20:30, στην Πλατεία Δημοκρατίας, στο Αγρίνιο.
Την ίδια στιγμή, εξάλλου, και στην τελική ευθεία για την κάλπη της 8ης Οκτωβρίου, ο Κώστας Πιστιόλας, μαζί με Υποψήφιους του Συνδυασμού «Αγρίνιο, Πάμε Ψηλά» συνεχίζουν τις περιοδείες τους σε Δημοτικές Ενότητες και χωριά, καθώς και στις γειτονιές του Αγρινίου, παράλληλα με τις επισκέψεις και τις επαφές με σημαντικούς φορείς στο Δήμο Αγρινίου.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)