Γ. Παπαναστασίου: «Η καθημερινή επαφή δικαιώνει την πορεία που κάναμε και κάνουμε κάθε μέρα»
- Συνεχίζονται οι καθημερινές επαφές με πολίτες στο κέντρο του Αγρινίου για τον Επικεφαλής του Συνδυασμού «Αγρίνιο -Νέα Αρχή- Τόπος να Ζεις» Γιώργο Παπαναστασίου και τους Υποψήφιους.
«Συνεχίζουμε ενωμένοι, αποφασισμένοι, αισιόδοξοι. Η καθημερινή επαφή δικαιώνει την πορεία που κάναμε και κάνουμε κάθε μέρα. Δώσαμε έμφαση στην ανάδειξη του ανθρώπινου δυναμικού.
Επενδύσαμε στην καθημερινή επαφή με τον πολίτη και στη συνεργασία με συλλόγους και φορείς. Είμαστε κοντά στους Αγρινιώτες και τους υπηρετούμε με έργα».
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)