Μια ξεχωριστή αλλά μαγική Τελετή Λήξης του Μουσικού Σχολείου Αγρινίου αναμένεται να πραγματοποιηθεί στις 30 Ιουνίου και ώρα 20:30.
- Σύμφωνα με τα όσα αναφέρει η επίσημη ανακοίνωση:
«Δημιουργήσαμε με πολύ αγάπη ένα open event με πολύ μουσική, χορό, ξεφάντωμα και πολλές εκπλήξεις. Ελάτε να ζήσουμε μια αξέχαστη εμπειρία παρέα με τους μαθητές του Σχολείου. Μη ξεχάσεις να πάρεις και τους φίλους σου!
Το πρόγραμμα της γιορτής θα το βρείτε αναρτημένο στην ιστοσελίδα (https://linktr.ee/telethlhjhs) όπου θα είναι ανοιχτό μια μέρα πριν την εκδήλωση και θα ανανεώνεται συνεχώς .
Στον χώρο θα διανέμονται δωρεάν νερό, αναψυκτικό όπως επίσης και μικρά snacks για όλους τους καλεσμένους μας. Το κυλικείο θα είναι ανοιχτό καθ’ όλη την διάρκεια της εκδήλωσης».
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)