Καλούνται από τη Δευτέρα 20/3/2023, όπως προσέλθουν στο Δημοτικό Κατάστημα Αστακού οι ενδιαφερόμενοι για τις Κοινότητες Αρχοντοχωρίου, Βάρνακα, Κανδήλας, Μύτικα και Παναγούλας από Δευτέρα έως Πέμπτη κατά τις ώρες 09:00 με 14:30 για την υποβολή των Αιτήσεων Υπόχρεων Τάφου στα Δημοτικά Κοιμητήρια του Δήμου Ξηρομέρου.
- Οι αιτήσεις για τις Κοινότητες Αστακού, Αγραμπέλων, Βασιλοπούλου, Βλυζιανών, Καραϊσκάκη, Μαχαιρά, Μπαμπίνης, Παλαιομάνινας, Προδρόμου, Σκουρτούς, Στρογγυλοβουνίου και Χρυσοβίτσας συνεχίζονται κανονικά.
Προσκομιζόμενα Έγγραφα:
1. Αντίγραφο Αστυνομικής Ταυτότητας
2. Αποδεικτικό Α.Φ.Μ. (Εκκαθαριστικό, Βεβαίωση Απόδοσης, Λογαριασμός ΔΕΗ/ΟΤΕ κλπ)
3. Πιστοποιητικό Εγγυτέρων Συγγενών Θανόντος
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)