Αγρίνιο: Στο 11ο Δημοτικό Σχολείο άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα ο Χρήστος Κωστακόπουλος
- Το εκλογικό του δικαίωμα άσκησε στο 11ο Δημοτικό Σχολείο Αγρινίου ο Περιφερειακός Σύμβουλος και εκ νέου Υποψήφιος με τον Συνδυασμό «Νέα Δυτική Ελλάδα – Ενωμένοι Μπορούμε», Χρήστος Κωστακόπουλος.
Στη συνέχεια συναντήθηκε με τον Επικεφαλής της Παράταξης και Υποψήφιο Περιφερειάρχη Δυτικής Ελλάδας, Σπύρο Σκιαδαρέση και τη Βουλευτή Αιτωλοακαρνανίας του ΠΑ.ΣΟ.Κ. Χριστίνα Σταρακά με τους οποίους περιόδευσαν σε Εκλογικά Τμήματα του Αγρινίου.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)