Περιοδεία Γιώργου Παπαναστασίου σε Καμαρούλα και Σκουτεσιάδα
- Με αμείωτο ρυθμό συνεχίζονται οι συναντήσεις του Γιώργου Παπαναστασίου με πολίτες σε όλο τον Δήμο Αγρινίου. Ο Επικεφαλής του Συνδυασμού «Αγρίνιο -Νέα Αρχή – Τόπος να Ζεις» μαζί με υποψηφίους επισκέφθηκαν Σκουτεσιάδα και Καμαρούλα.
«Συνεχίζουμε να κάνουμε αυτό που πάντα κάναμε. Είμαστε κοντά στους ανθρώπους και τις τοπικές κοινωνίες. Η βελτίωση της καθημερινότητας αποτελεί αδιαπραγμάτευτη προτεραιότητα για εμάς.
Δε ξεχνάμε ποτέ ότι δουλειά μας είναι να δίνουμε λύσεις στα προβλήματα. Να ομορφαίνουμε την πόλη και τις Δημοτικές μας Ενότητες. Συνεχίζουμε την πορεία μας προς τα εμπρός», σημείωσε μεταξύ άλλων ο Γιώργος Παπαναστασίου.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)