Υποψήφια με τον Συνδυασμό «Αγρίνιο -Νέα αρχή- Τόπος να ζεις» του Δημάρχου Αγρινίου, Γιώργου Παπαναστασίου θα είναι στις Αυτοδιοικητικές Εκλογές της 8ης Οκτωβρίου η Μαίρη Τσαμάκη.
- Πιο αναλυτικά:
«Μάχιμη εκπαιδευτικός (φιλόλογος), μητέρα τριών παιδιών, με πολύπλευρες πολιτιστικές και κοινωνικές ανησυχίες. Από νωρίς γαλουχημένη στην έννοια του «πολιτεύειν» και «πολιτεύεσθαι» έδειξε έμπρακτα το ενδιαφέρον της για τα κοινά με αυθεντικό αίσθημα χρέους.
Ενώνει τις δυνάμεις της με το Συνδυασμό μας για να υπηρετήσει την έννοια της κοινωνικής προσφοράς από την Τοπική Αυτοδιοίκηση. Μαίρη καλώς ήρθες. Καλή δύναμη», ανέφερε ο Γιώργος Παπαναστασίου.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)