Με ανακοίνωση που εξέδωσε μέσα από τον επίσημο λογαριασμό του στο Facebook ο Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας, Νεκτάριος Φαρμάκης, γνωστοποίησε πως υποψήφια με τον συνδυασμό του στις Αυτοδιοικητικές Εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023 θα είναι η Στεργιανή Κουτζούνη.
- Αναλυτικά τα όσα αναφέρει:
«Νέοι άνθρωποι με αγάπη για τον τόπο τους και με διάθεση να προσφέρουν στο κοινωνικό σύνολο βρίσκονται κοντά μας και συμβάλλουν δυναμικά σε μία πορεία που θα είναι «Μπροστά για Όλους».
Καλωσορίζω και τη Στεργιανή Κουτζούνη (Π.Ε. Αιτωλοακαρνανίας) στην ομάδα μας. Καλή δύναμη!»
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)