Το βράδυ της Πέμπτης, 17 Αυγούστου 2023 πραγματοποιήθηκε στην Πλατεία Δημαρχείου Βόνιτσας ανοιχτή εκδήλωση παρουσίασης των υποψήφιων της παράταξης «Δύναμη Πολιτών-Συνεχίζουμε» του Δήμαρχου και εκ νέου υποψήφιου Δήμαρχου Γεώργιου-Θεόδωρου Αποστολάκη.
- Όπως, δήλωσε χαρακτηριστικά ο κος. Αποστολάκης: «Με αγώνα, εμπειρία και γνώση, πάμε μπροστά! Για τον τόπο μας! Σας καλούμε να δημιουργήσουμε όλοι μαζί ενωμένοι, μια πλατιά κοινωνική συμμαχία! Χωρίς κομματικές διακρίσεις!»
Ακολουθεί αποσπασματικό βίντεο από την ομιλία την οποία παρακολούθησε από κοντά αλλά και μέσω των Social Media αρκετός κόσμος.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)