Υποψήφιοι με τον Συνδυασμό «Αγρίνιο -Νέα αρχή- Τόπος να ζεις» του Δημάρχου Αγρινίου, Γιώργου Παπαναστασίου θα είναι στις Αυτοδιοικητικές Εκλογές της 8ης Οκτωβρίου δύο επαγγελματίες της Εστίασης ο Κώστας Μακρυπούλιας και ο Νεκτάριος Φλωροσκούφης.
- Πιο αναλυτικά:
«Καλωσορίζουμε δύο δραστήριους επαγγελματίες του Αγρινίου
Ο Κώστας Μακρυπούλιας είναι ενεργό μέλος της Ένωσης Εστίασης ενώ επίσης δραστηριοποιείται στον τομέα της διαφήμισης. Γέννημα – θρέμμα Αγρινιώτης, πιστεύει ότι η Τοπική Αυτοδιοίκηση πρέπει να στηρίζεται σε πολίτες με πείρα και συνέπεια και γι αυτό δηλώνει μάχιμος για το Αγρίνιο.
Ο Νεκτάριος Φλωροσκούφης είναι δραστήριος επαγγελματίας της εστίασης και πολύτεκνος πατέρας. Ο Νεκτάριος καταθέτει τις προτάσεις του για την τοπική αγορά και την αγάπη για την πόλη που μεγάλωσε και μεγαλώνει τα τέσσερα παιδιά του. Επέστρεψε στον τόπο του και θέλει να είναι κομμάτι της νέας εποχής για το Αγρίνιο», ανέφερε σχετικά ο Γιώργος Παπαναστασίου.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)