Υποψήφιος με τον Συνδυασμό «Αγρίνιο -Νέα αρχή- Τόπος να ζεις» του Δήμαρχου Αγρινίου, Γιώργου Παπαναστασίου θα είναι στις Αυτοδιοικητικές Εκλογές της 8ης Οκτωβρίου ο Νίκος Βαμβακάς.
- Πιο αναλυτικά:
«Ο Νίκος Βαμβακάς γεννήθηκε και μεγάλωσε στη Λεπενού όπου ζει με την οικογένειά του. Επιχειρηματίας, άνθρωπος του αθλητισμού και δραστήριος πολίτης που λειτουργεί ενωτικά για τον τόπο του.
Δίνουμε τα χέρια με το Νίκο, δυναμώνουμε ακόμη περισσότερο το συνδυασμό μας προς όφελος όλων των Αγρινιωτών», ανέφερε σχετικά ο Γιώργος Παπαναστασίου.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)