ΚΟΙ.Π.Α. Δήμου Αγρινίου: Παράταση εγγραφών έως τις 11 Ιουλίου
- Το Ν.Π.Δ.Δ. «Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης ΚΟΙ.Π.Α. του Δήμου Αγρινίου» ενημερώνει τους γονείς που ενδιαφέρονται για εγγραφή των Νηπίων και Βρεφών στους Δ.Π.Β.Σ του Δήμου Αγρινίου ότι η προθεσμία εγγραφής παρατείνεται μέχρι την Τρίτη, 11 Ιουλίου 2023.
Ενημερώνουμε τους ενδιαφερόμενους ότι, μέχρι την Τρίτη, 11 Ιουλίου 2023, μπορούν να υποβάλλουν παράλληλα αίτηση και στην ιστοσελίδα της Ε.Ε.Τ.Α.Α. για χορήγηση Voucher.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)