Όπως, έγινε γνωστό πριν μερικά λεπτά με ανάρτηση του Περιφερειάρχη και εκ νέου υποψήφιου Περιφερειάρχη Δυτικής Ελλάδας Νεκτάριου Φαρμάκη, ο Μάκης Μπελεβώνης θα στηρίξει την προσπάθεια για μία Δυτική Ελλάδα που θα πάει «Μπροστά για Όλους» από τη θέση που ξέρει καλύτερα από τον καθένα ως: Συντονιστής της προεκλογικής εκστρατείας στην Π.Ε. Αιτωλοακαρνανίας
- Πιο αναλυτικά:
«Ο Μάκης Μπελεβώνης δε χρειάζεται ιδιαίτερες συστάσεις.
Τεχνικός Διευθυντής στον Παναιτωλικό, άνθρωπος που αγαπάει τον Αθλητισμό και υπηρετεί τον τόπο του από διάφορες θέσεις, με το ίδιο πάντα αγωνιστικό πάθος που τον διέκρινε και ως Ποδοσφαιριστή.
Ο Μάκης βρίσκεται κοντά μας και θα στηρίξει την προσπάθειά μας για μία Δυτική Ελλάδα που θα πάει «Μπροστά για Όλους», από τη θέση που ξέρει καλύτερα από τον καθένα: Συντονιστής της προεκλογικής εκστρατείας στην Π.Ε. Αιτωλοακαρνανίας.
Η έκφραση της Ενότητας όλων για μία καλύτερη Αιτωλοακαρνανία, βρίσκει το πιο κατάλληλο πρόσωπο!»
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)