Ο Δήμος Θέρμου και η Κοινότητα Μυρτιάς τιμούν τη μνήμη του Βασίλη Αντωνόπουλου
- Πιο αναλυτικά:
Ο Δήμος Θέρμου και η Κοινότητα Μυρτιάς καλεί άπαντες το Σάββατο, 26 Αυγούστου 2023 στην Ονοματοδοσία Οδού στην Άνω Μυρτιά και ώρα 19:30 (Κεντρική Πλατεία) και ώρα 20:00 στην ονομασία του Δημοτικού Γηπέδου Μυρτιάς (Δημοτικό Σχολείο) Κάτω Μυρτιάς προς τιμήν του Παιδιάτρου, Προέδρου Κοινότητας και Αντιπεριφερειάρχη, Βασίλειου Ξενοφώντος Αντωνόπουλου.
Ομιλητής ο Δικηγόρος Γεώργιος Κωστακόπουλος.
«Η παρουσία σας θα θεωρηθεί ιδιαίτερα τιμητική», καταλήγει η ανακοίνωση που εξέδωσε ο Δήμαρχος Θέρμου, Σπυρίδων Κωνσταντάρας και ο Πρόεδρος Κοινότητας, Χρήστος Ζαρκάδας.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)