Παλαιά Δημοτική Αγορά – «Welcome to UP 2023»: Γαστρονομική εκδήλωση έκθεσης τοπικών προϊόντων
- Από τις 11 το πρωί του Σαββάτου, 21 Οκτωβρίου 2023 βρίσκεται σε εξέλιξη στην Παλαιά Δημοτική Αγορά η γαστρονομική εκδήλωση έκθεσης τοπικών προϊόντων που διοργάνωσε το Επιμελητήριο Αιτωλοακαρνανίας σε συνεργασία με τoν Δήμο Αγρινίου στο πλαίσιο του «Welcome to UP 2023», του Φεστιβάλ Υποδοχής Νέων Φοιτητών του Πανεπιστημίου Πατρών για τα Τμήματα που εδρεύουν στην πόλη του Αγρινίου.
Η εκδήλωση θα έχει συνέχεια και τις απογευματινές ώρες από τις 18:00 έως τις 21:00, ενώ στις 19:00 την εκδήλωση θα πλαισιώσει το Μουσικό Σύνολο «Ηχώ» της Κ.Ε.Δ. Αγρινίου.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)