Κώστας Πιστιόλας: Ουσιαστική Αντιπολίτευση από 1η Ιανουαρίου με αντίλογο και προτάσεις
- Την Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2023 αναμένεται να πραγματοποιηθεί νέα συνάντηση του Επικεφαλής της Μείζονος Αντιπολίτευσης του Δήμου Αγρινίου με όλους τους Υποψήφιους του Συνδυασμού «Αγρίνιο, Πάμε Ψηλά».
Όπως, αναφέρει το sinidisi.gr είχε προηγηθεί μία πρώτη συνάντηση αποτίμησης του αποτελέσματος προ ημερών.
Σύμφωνα με το ίδιο δημοσίευμα, ο Κώστας Πιστιόλας έχει καλέσει όλους τους Υποψήφιους του Συνδυασμού και τα στελέχη της Παράταξης, προκειμένου να καταστήσει σαφές ότι η προσπάθεια θα έχει δυναμική συνέχεια με τον ίδιο παρόντα και πως από την 1η Ιανουαρίου 2024 ξεκινά ο ρόλος της στο Δημοτικό Συμβούλιο Αγρινίου με διάθεση για ουσιαστική Αντιπολίτευση, με αντίλογο, αλλά και με προτάσεις.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)