Στο Αγρίνιο έφτασε στις 12 το μεσημέρι ο Υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας και Επικεφαλής του Συνδυασμού «Νέα Δυτική Ελλάδα – Ενωμένοι Μπορούμε» Σπύρος Σκιαδαρέσης – Ψήφισε η Χριστίνα Σταρακά
- Αφού άσκησε νωρίτερα το εκλογικό του δικαιώματα στο 515 Ε.Τ., 4ο Γυμνάσιο Πατρών (Μαραγκοπούλου 2) στις 10:30 το πρωί μετέβη στην πόλη του Αγρινίου όπου συναντήθηκε με τη Βουλευτή Αιτωλοακαρνανίας του ΠΑ.ΣΟ.Κ. Χριστίνα Σταρακά στο 17ο Δημοτικό Σχολείο.
Στη συνέχεια προχώρησαν και οι δύο σε μία σύντομη δήλωση για τη σημερινή ημέρα όπου οι πολίτες καλούνται να αποφασίσουμε για τον Δήμο και την Περιφέρεια.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)