Συγχαρητήρια από τον Μίλτο Ζαμπάρα στον Φώτη Ζησιμόπουλο
- «Στην εποχή που η παγκοσμιοποίηση και η εμπορευματοποίηση του αθλητισμού δημιουργεί λάθος πρότυπα, αθλητές όπως ο Φώτης Ζησιμόπουλος είναι φάροι για την κοινωνία μας!
Ο άθλος της κατάρριψης ενός ρεκόρ, μετά από 30 χρόνια, σε έναν αγώνα με τέτοιο βαθμό δυσκολίας, από τον συντοπίτη μας Φώτη Ζησιμόπουλο, γεμίζει υπερηφάνεια και δημιουργεί την υποχρέωση να στηρίζουμε τέτοια υγιή αθλητικά πρότυπα.
Φώτη συγχαρητήρια και σε ευχαριστούμε!»
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)