Συνεχίζει τις επαφές με παραγωγικούς φορείς, συλλόγους και επαγγελματίες ο Γιώργος Παπαναστασίου.
- Σε αυτό το πλαίσιο συναντήθηκε με τον Πρόεδρο Π. Τσιχριτζή και μέλη του Επιμελητηρίου Αιτωλοακαρνανίας επιβεβαιώνοντας την καλή συνεργασία με τον Δήμο Αγρινίου.
Στη συνάντηση με το Δ.Σ. του Σωματείου των Εργαζόμενων ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ Αγρινίου άκουσε με προσοχή τις προτάσεις για τη βελτίωση του κυκλοφοριακού συστήματος της πόλης.
Στα γραφεία του Αστικού Κ.Τ.Ε.Λ. με τον Πρόεδρο Κώστα Νάκο τέθηκαν ζητήματα που αφορούν την καλύτερη εξυπηρέτηση των δημοτών.
Τέλος, ο Γιώργος Παπαναστασίου επισκέφθηκε τις εγκαταστάσεις της Συνεταιριστικής Επιχείρησης Φαρμακοποιών Δυτικής Ελλάδος (Σ.Ε.ΦΑΡ.) όπου είχε μια δημιουργική συζήτηση με τους εργαζόμενους και τα στελέχη.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)