Αγρίνιο – «Welcome to UP 2023»: Γαστρονομική εκδήλωσης έκθεσης τοπικών προϊόντων
- Το Επιμελητήριο Αιτωλοακαρνανίας ενημερώνει τις επιχειρήσεις – μέλη του που δραστηριοποιούνται στον αγροδιατροφικό τομέα ότι, στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Υποδοχής Νέων Φοιτητών του Πανεπιστημίου Πατρών (των τμημάτων που εδρεύουν στο Αγρίνιο) του «Welcome to UP 2023», σε συνεργασία με τον Δήμο Αγρινίου διοργανώνει γαστρονομική εκδήλωση τοπικών προϊόντων στην Παλιά Αγορά του Αγρινίου, το Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2023.
Με βάση τον παραπάνω προγραμματισμό, το Επιμελητήριο Αιτωλοακαρνανίας ενημερώνει τα μέλη μας όποιος/ια επιθυμεί να συμμετέχει στην εκδήλωση, να επικοινωνήσει με τον Γεώργιο Ρόμπολα, Προϊστάμενο Εμποροβιομηχανικών θεμάτων του Επιμελητηρίου, στο Τηλ.: 26410 74531 ή στο e-mail: grombol@epimetol.gr
Σχετικά Άρθρα
Ο Παν. Μάργαρης στον Antenna Star: «Επιστρέφω στο Αγρίνιο μετά από μερικούς μήνες» (Ηχητικό)
Ο Χρ. Θηβαίος στον Antenna Star: Έχουμε δώσει όμορφες παραστάσεις στο υπέροχο Αγρίνιο (Ηχητικό)
Η Χριστίνα Μπαλάσκα στον Antenna Star 103.5 για το 37ο Συνέδριο Ο.Κ.Λ.Ε. (Ηχητικό)