Μετά την άρση των περιοριστικών μέτρων λόγω Covid-19 από το Υπουργείο Προστασίας του πολίτη, οι εκλογές του Συλλόγου μας θα διεξαχθούν κανονικά το Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021 και από ώρα 08:00 έως 19:00 στις αίθουσες του 4ου Δημοτικού Σχολείου Αγρινίου οδός Π. Σούλου 19 έναντι των γραφείων του Συλλόγου.
- Δικαίωμα ψήφου έχουν τα μέλη του Συλλόγου που έχουν θεωρημένο το βιβλιάριο πολυτεκνικής ιδιότητας (ένας από τους δύο γονείς) και αστυνομική ταυτότητα.
Σύμφωνα με τις οδηγίες του αρμοδίου Υπουργείου ΦΕΚ 3 Οκτωβρίου 2021 ΤΕΥΧΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ Αρ. Φύλλου 4577 το οποίο περιλαμβάνει την υπ΄Αριθ Δ1α/ΓΠ.ΟΙΚ.60400 ΥΑ συμμετοχή στις εκλογές έχουν αυστηρά όσοι επιδείξουν πιστοποιητικό εμβολιασμού ή πιστοποιητικό νόσησης ή Rapid Test των τελευταίων ωρών και φυσικά με χρήση μάσκας.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)