Συνελήφθη το βράδυ του Σαββάτου 25 Φεβρουαρίου 2023, στην Ιόνια Οδό, από αστυνομικούς της ΟΠΚΕ της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Αγρινίου, ένας 29χρονος άνδρας σε βάρος του οποίου σχηματίστηκε δικογραφία για παράβαση του Νόμου περί ναρκωτικών.
- Ο 29χρονος κατείχε μια νάιλον συσκευασία με 4,6 γρ. αποξηραμένης ακατέργαστης κάνναβης, την οποία παρέδωσε οικειοθελώς στους αστυνομικούς, κατά τον έλεγχο που του διενεργήθη.
Ο συλληφθείς αφέθηκε ελεύθερος έπειτα από προφορική εντολή του Εισαγγελέα.
Σχετικά Άρθρα
Στον Antenna Star 103.5 ο Λίνος Μπλέτσας για τις Ενεργειακές Κοινότητες της Περιφέρειας (Ηχητικό)
Η Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους στον Antenna Star 103.5: «Την επιτυχία τη μετράμε στον δρόμο» (Ηχητικό)
Αλέξανδρος Τσουβέλας: Στον Antenna Star 103.5 με τις δικές του «Αλήθειες» (Ηχητικό)